Παρασκευή 16 Αυγούστου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ- ΤΡΙΚΑΛΑ 2-3 (ΦΙΛΙΚΟ)

Στα πλαίσια της προετοιμασίας ο ΕΘΝΙΚΟΣ έδωσε το τρίτο του φιλικό με αντίπαλο την ομάδα των ΤΡΙΚΑΛΩΝ στο οποίο γνώρισε την ήττα με σκορ 2-3.Ήταν μια καλή δοκιμασία για την ομάδα μας αν και στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν αρκετά σκληρά με αποτέλεσμα να υπάρξει αρκετός εκνευρισμός και στις δυο ομάδες.Η ομάδα έδειξε ότι σιγά σιγά βρίσκει τον δρόμο της και για 70 λεπτά είχε ένα καλό ρυθμό αλλά μετά ήρθε η κούραση αφού σε ένα ακόμη παιχνίδι είχε αρκετές ελλείψεις( ΛΕΦΑΚΗΣ, ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ,ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ Α. ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ Τ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ), τα γκολ της ομάδος πέτυχαν οι: ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ,ΓΙΑΝΙΩΤΗΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ:ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ, ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ, ΒΑΡΔΑΛΗΣ, ΧΑΙΚΑΛΗΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ, ΣΕΡΕΤΗΣ, ΚΕΧΑΓΙΑΣ, ΓΙΑΝΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ , ΓΕΡΑΚΙΩΤΗΣ .