Κυριακή 22 Φεβρουαρίου 2015

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 4 - 0

Την ήττα με το ευρύ, 4-0 γνώρισε ο ΕΘΝΙΚΟΣ από τον Φίλιππο Μελίκης εκτός έδρας. Η ομάδα μας πραγματοποίησε τραγική εμφάνιση και με εξαίρεση 1-2 ευκαιρίες στα πρώτα λεπτά του αγώνα, δεν απείλησε καθόλου την ομάδα της Μελίκης και αν ο τερματοφύλακας του ΕΘΝΙΚΟΥ Γιώργος Μυλωνάς δεν πραγματοποιούσε μερικές εξαιρετικές επεμβάσεις κατά την διάρκεια του αγώνα, το σκορ μπορεί να είχε ξεφύγει ακόμα περισσότερο. Σκόρερ για τους γηπεδούχους οι Λουμάνι (26ο λεπτό), Πιτσαβας (30ο λεπτό), Μουρατίδης (68ο λεπτό), Παρσόπουλος (78ο λεπτό).

Συνθέσεις

Φίλιππος Μελίκης : Τσιώμος, Σίμος, Τάσος, Σερασκέρης, Μουρατίδης (74′ Παρσόπουλος), Μπούφι, Τεγούσης, Μπρέγκου, Λουμάνι, Πιτσάβας (81′ Παράσχος), Ανδρίτσος (71′ Μαμουτόπουλος)
Εθνικός Κλειδιού : Μυλωνάς, Καλυβιώτης Α., Περηφανόπουλος, Νικολόπουλος (72′ Κεχαγιάς Ν.), Δημητριάδης, Κωστόπουλος, Καλυβιώτης Δ., Παπαδόπουλος Δ. (λ.τ. 32′ Κακατάτσιος), Κιρκιλιανίδης, Φιρινίδης (72′ Παπαγιάννης), Κεχαγιάς Σ.