ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ 3-3

ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ

ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ένα πολύ ωραίο παιχνίδι έγινε σήμερα στο γήπεδο του κλειδίου όπου ο ΕΘΝΙΚΟΣ αναδείχθηκε ισόπαλος με την ομάδα του ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ με σκορ 3-3 με μοναδικό αρνητικό παράγοντα του παιχνιδιού τον διαιτητή ΠΑΡΑΣΙΟΥ  αφού υπέδειξε τρία πέναλτι εις βάρος της ομάδος μας σε ένα ημίχρονο εκ των οποίων τα δύο ήταν ανύπαρκτα και δεν θα τα έδειχνε ούτε ο πρόεδρος της φιλοξενούμενης ομάδος.Στο πρώτο ημίχρονο έγινε ένα καλό παιχνίδι και η ομάδα μας άνοιξε το σκορ στο 30ο λεπτό με τον ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗ και έκανε το 2-0 στο 41ο λεπτό με τον ΦΙΡΙΝΙΔΗ.
Στο δεύτερο ημίχρονο άρχισε το σόου ο διαιτητής ΠΑΡΑΣΙΟΥ και στο 46ο λεπτό καταλογίζει το πρώτο ανύπαρκτο πέναλτι και ο ΜΠΟΥΚΛΑΣ κάνει το 2-1,στο 60ο λεπτό αυτή την φορά κάνει σωστή επιλογή και δίνει το δεύτερο πέναλτι και πάλι ο ΜΠΟΥΚΛΑΣ κάνει το 2-2,στο 80ο λεπτό δίνει πέναλτι σε καθαρή ανατροπή του ΦΙΡΙΝΙΔΗ και ο ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ κάνει το 3-2 και το έργο του ΠΑΡΑΣΙΟΥ τελειώσε στο 93ο λεπτό δείχνοντας ένα ακόμη ανύπαρκτο πέναλτι και πάλι ο ΜΠΟΥΚΛΑΣ κάνει το τελικό 3-3.
ΕΘΝΙΚΟΣ:ΜΥΛΩΝΑΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΙΚΑΛΗΣ, ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ(55ο ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ), ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ, ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ