Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2014

ΑΓ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 2-0

Νέα ήτα για τον ΕΘΝΙΚΟ από την ομάδα του ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ με σκορ 2-0.Ήταν ένα παιχνίδι που έγινε σε ένα βαρύ αγωνιστικό χώρο και η ομάδα είχε ευκαιρίες να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα άλλα για ακόμη ένα ματς είχε πρόβλημα στην τελική προσπάθεια και δεν κατάφερε να σκοράρει.Το 1-0 έγινε στο 17ο λεπτό μετά από λάθος της άμυνας από τον ΦΕΖΟΥΛΑ ενώ στο 70ο λεπτό είχαμε την φάση του αγώνα όταν μετά από κεφαλιά του ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ο τερματοφύλακας απέκρουσε μέσα από την γραμμή της εστίας αλλά ο βοηθός διαιτητή δεν είχε σωστή αντίληψη της φάσης και δεν καταμέτρησε το γκολ και στο 75ο λεπτό έγινε το 2-0 με αυτογκόλ του ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ.
ΕΘΝΙΚΟΣ: ΜΥΛΩΝΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ, ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ, ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ(80ο ΓΕΡΑΚΙΩΤΗΣ), ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ(85ο ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ)