Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1-1

ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Με ισοπαλία συνέχισε χθες ο ΕΘΝΙΚΟΣ αφού έφερε 1-1 με την ομάδα του ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ σε ένα παιχνίδι που εμφανίστηκε αισθητά βελτιωμένος.Η ομάδα μας έπαιξε καλό ποδόσφαιρο αλλά η ατυχία,δύο αναγκαστικές αλλαγές στο 23ο ο ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΝ. και στο 32ο ο ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ ΧΡ.,και το όχι καλό τελείωμα τον φάσεων μας οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα μιας και η ομάδα μας έχασε πάνω από δέκα κλασικές ευκαιρίες για γκολ.Το 0-1 έγινε στην πρώτη ευκαιρία που δημιούργησαν οι φιλοξενούμενοι στο 62ο λεπτό με σουτ του ΣΤΑΜΑΤΗ ενώ η ισοφάριση έγινε στο επόμενο λεπτό με σουτ του ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗ ΑΝ.
ΕΘΝΙΚΟΣ: ΛΕΦΑΚΗΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΔΑΛΗΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΤ.(23ο ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ ΑΝ.), ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ (32ο ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ), ΚΕΧΑΓΙΑΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ Τ., ΣΕΡΕΤΗΣ (86ο ΓΕΡΑΚΙΩΤΗΣ), ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΣΙΜΟΣ, ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ(56ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ), ΤΡΟΥΠΚΟΣ, ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ, ΠΗΚΟΣ, ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ, ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ, ΛΙΑΤΣΟΣ, ΠΑΝΤΣΗΣ(60ο ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ), ΤΣΟΥΛΑΧΑΗ(81ο ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ)