Σάββατο 23 Μαρτίου 2013

Μ.ΑΛ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 1-0

Την ήττα γνώρισε σήμερα ο ΕΘΝΙΚΟΣ στα ΤΡΙΚΑΛΑ με σκορ 1-0.Ήταν ένα μέτριο παιχνίδι και σε αυτό έπαιξε ρόλο και ο πολύ κακός αγωνιστικός χώρος,στο πρώτο λεπτό η ομάδα έφτασε κοντά στο γκολ αλλά ο ΚΕΧΑΓΙΑΣ δεν κατάφερε να σκοράρει από πλεονεκτική θέση,το 1-0 έγινε στο 16ο λεπτό με κοντινό σουτ του ΚΙΤΣΑ ενώ στο 32ο λεπτό ο ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ έπιασε ωραίο σουτ αλλά απέκρουσε ο ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ.Στην επανάληψη έγινε περισσότερο παιχνίδι κέντρου χωρίς κάποια μεγάλη φάση για  τις δυο ομάδες.ΤΡΙΚΑΛΑ:Χατζημιχαήλ,  Αθανασιάδης,  Κούκλας,  Τερζίδης,  Μαγγανάρης, Σερμπίνης,  Σαλτουρίδης, Παντριάς,  Καραντουλαμάς,  Σούρλας,  Κίτσας  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ:Δημόπουλος, Δημητριάδης, Καϊμακαμίδης Α., Καλυβιώτης, Περηφανόπουλος, Μπενίσκος (46' Τούνης), Κεχαγιάς, Καϊμακαμίδης Τ., Βουλτσίδης, Κιρκιλιανίδης, Ανδρίτσος