Σάββατο 30 Μαρτίου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-Α.Ε.ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 1-2

Ο ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΡΑΔΙΟ ΑΛΕΞ/ΕΙΑ ΝΤΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ

Ο ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Κος ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ

Με ήττα συνέχισε σήμερα ο ΕΘΝΙΚΟΣ αφού έχασε στην έδρα του από την ΧΑΡΙΕΣΣΑ με 1-2 σε ένα παιχνίδι που το τελικό αποτέλεσμα αδικεί την ομάδα μας μιας και ήταν ανώτερη σε ολη την διάρκεια του αγώνα.Η ΧΑΡΙΕΣΣΑ εκμεταλλεύτηκε ένα διάστημα πέντε λεπτών και δυο λάθη της άμυνας και έφυγε με τους τρεις βαθμούς,το σκορ άνοιξε ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ στο 16ο λεπτό με σουτ και ο ίδιος παίχτης έκανε το 0-2 στο 21ο λεπτό με τον ίδιο τρόπο,ο ΕΘΝΙΚΟΣ μειωσε το σκορ με τον ΚΕΧΑΓΙΑ στο 28ο λεπτό με κοντινό σουτ.Στην επανάληψη το ματς έγινε στο μισό γήπεδο αλλά οι παίχτες μας δεν κατάφεραν να σκοράρουν παρά τις πολλές ευκαιρίες που είχαν και πέφτοντας και στον εξαιρετικό σήμερα ΑΝΤΙΦΑΚΟ.  ΕΘΝΙΚΟΣ:ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(73ο ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ),ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ, ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ(46ο ΧΑΙΚΑΛΗΣ), ΚΕΧΑΓΙΑΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ Τ. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ, ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ ΑΝ.   ΧΑΡΙΕΣΣΑ:ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ, ΤΣΙΠΗΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ, ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΛΕΣΚΑΣ(78ο ΜΑΝΔΥΛΙΔΗΣ), ΔΙΤΣΟΛΑΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ(89ο ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ), ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ(56ο ΧΟΥΔΑΒΕΡΟΓΛΟΥ).