Σάββατο 16 Μαρτίου 2013

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 6-0

Ένα εύκολο απόγευμα είχε σήμερα ο ΕΘΝΙΚΟΣ αφού κέρδισε την ΕΠΙΣΚΟΠΗ με σκορ 6-0.Στο παιχνίδι η ομάδα παρουσιάστηκε με αλλαγές παρόλα αυτά όμως πέτυχε έξι τέρματα χωρίς να αντιμετωπίσει προβλήματα από τους μικρούς της ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ και ο προπονητής δοκίμασε διάφορα σχήματα.Η πρώτη φάση έγινε στο 12ο λεπτό όταν σε σουτ του ΒΟΥΛΤΣΙΔΗ η μπάλα βρήκε το κάθετο δοκάρι,το σκορ άνοιξε στο 22ο λεπτό με ωραίο σουτ ο ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ Τ. κάνοντας το 1-0 ενώ τα τέρματα διπλασίασε ο ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ με κεφαλιά στο 36ο λεπτό.Με την σέντρα του δευτέρου ημιχρόνου ο ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ μετά απο ωραία ενέργεια και δυνατό σουτ έγραψε το 3-0 και ο ίδιος παίχτης στο 67ο λεπτό έκανε το 4-0,στο 69ο λεπτό είχαμε ένα σουτ του ΚΕΧΑΓΙΑ στο δοκάρι και στο 80ο λεπτό πάλι ο ΚΕΧΑΓΙΑΣ πέτυχε τέρμα με κοντινό σουτ κάνοντας το 5-0 και τον χορό των γκολ έκλεισε ο ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ στο 89ο λεπτό πετυχαίνοντας  το τρίτο προσωπικό γκολ σήμερα και έγραψε το τελικό 6-0.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ(55ο ΧΑΙΚΑΛΗΣ),ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ, ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ(62ο ΤΟΥΝΗΣ), ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ(46ο ΚΕΧΑΓΙΑΣ), ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ Τ. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ, ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΙΜΑΚΑΜΙΔΗΣ ΑΝ.   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΔΗΝΩΡΗΣ, ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ, ΜΑΜΑΛΗΣ, ΘΩΜΙΔΗΣ(46ο ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.), ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛ., ΓΑΤΣΟΣ.